Minust

Elan juba üle 35 aasta Ihasalu poolsaare tipus asuvas ilusas Neeme külas ja tean-tunnen siinkandis peaaegu iga põõsatagust. 2018. aastal lõpetasin Luua Metsanduskoolis matkajuhi eriala ja sama aasta sügisel läbisin HEAK Harjumaa giidide koolituse, mille lõpetamisel sain atesteeritud Harjumaa giidiks (kehtib kuni maini 2028).


Kooli ajal käisin praktikal RMK Oandu Külastuskeskuses, kus oli palju tööd erinevas vanuses lastegruppidega. Kuna mul endalgi on 4 last ja 1 lapselaps, sobisin hästi kõigiga. Matku ja ekskursioone olen naudinguga juhtinud ka eakate ning puuetega inimestega, samuti nakatanud rabavaimustusse palju inimesi üle kogu Euroopa.


Põhitöökski on mul klienditeenindamine, sest mulle meeldib suhelda ja kliente rõõmsaks teha. Valdan lisaks emakeelele suhtlustasandil ka inglise, soome ja vene keelt. Mul on palju hobisid alates erinevatest käsitööliikidest ja veebipäeviku pidamisest kuni aianduse ja fotograafiani. Kodukandi ajalugu ja pärandkultuur on põnev ning jagamist väärt. Loodus aga on ja jääb minu suurimaks kireks.