Bussiekskursioon Neeme teel

Algus Giid liitub Neeme tee bussipeatusest (kokkuleppel ka mujalt)
Kestus 3-4 tundi
Grupi suurus kuni 30 inimest (suurem buss ei mahu kõikjale).
Hind (180 €) sisaldab giiditeenust kogu ekskursiooni vältel. Toitlustamine, transport ja võimalikud muud teenused lisatasu eest.
Kirjeldus. Ekskursioon kulgeb mööda 11 kilomeetri pikkust Neeme teed (Ruu-Ihasalu maantee). Vahepeatustes on küllaltki palju loodusradadel jalgsi matkamist. Tutvume loodus-, ajaloo- ja pärandkultuuri vaatamisväärsustega, mida selle tee äärde jääb rohkesti, alates sadade miljonite aastate vanustest nautiloididest Jägala jõe põhjal kuni uusimate ehitisteni kaunis Neeme külas päris Ihasalu poolsaare tipus. Kindlasti ei jää nägemata ka Jägala juga, Linnamägi koos elektrijaamaga ning palverännuteele jääv põneva looga Birgitta rist koos pühitsetud allikaga. Aga põnevat on siin veel palju-palju rohkem.
Ekskursiooni lõpetame ühes Eestimaa kaunimas külapoes – Neeme Pood&Kohvik on kuulus oma imearmsa sisustuse ja võrratu koogileti poolest, kus kõik on kohapeal küpsetatud.
Tule ja naudi!
Erivõimalused. Võimalik on ekskursioon läbi viia ka isiklike autodega liigeldes. Jalgrataste puhul on kestus pikem ja hind selle võrra kallim. Mootorrataste puhul on vajalik koht rattal ja turvavarustus ka giidile.

NB! Mootorsõidukitega ei pääse Neeme tippu – need tuleb parkida poe juurde parklasse.